Kalendár Akcií

 

AKTUÁLNE KURZY:

Záujemcovia o zvýšenie inštruktorských kvalifikácií I*-I*** prosíme poslať prihlášky Prihláška do kurzu ZPS, na inštruktorský stupeň v systéme CMAS na adresu sekretariátu TV ZPS sectc@zps-diving.sk, potvrdenie z potápačskeho centra kde aktívne pracuje a potvrdenie o počte vyškolených frekventantov. TV ZPS preverí podklady z centier na základe hlásení z výcvikových akcií. 

Podrobnosti ohľadne termínu, miesta konania a poplatkov, doškolenia a skúšok bude každému uchádzačovi oznámene emailom.

Inštruktorom, ktorým končí obdobie prolongacie bude oznámený termín prolongacie s vystavením certifikátov a nových ID kariet - predbežný termín jeseň 2017.

Termíny prolongácie:

a. 10-12.11.2017 (hlavný termín)*

b. 15-17.12.2017 (náhradný termín)*

*doškolenie inštruktorov bude jedným z týchto dvoch navrhovaných termínov, miestom preškolenia bude Bratislava.

Záujemcovia o kurz, posielajte prihlášky na email sekretariátu TV ZPS (Tatiana Nazadová
0949 / 674 462, sectc@zps-diving.sk ), v prípade otázok kontaktujte sekretariát TV ZPS mailom resp. telefonicky.

 

 

Deň otvorených dverí POTÁPAČ 23.09.2017

POTÁPAČské centrum Košice ako organizačná zložka Zväzu potápačov Slovenska v spolupráci s Mestskou časťou Košice - Staré mesto organizuje 23.09.2017 /sobotu/ deň otvorených dverí pod spoločným názvom Pláva celá rodina.
To znamená, že záujemcovia o potápanie si v čase od 10:00 do 12:00 budú môcť bezplatne vyskúšať potápanie s prístrojom v bazéne pod vedením skúsených potápačov. Deti do 15 rokov nech si prinesú svoje plutvy.

 

01.10.2017 od 8:00 Akcia čistenie VN - Dedinky

ZPS v zsúpení PC-OK Divers a PC- LE Divers Vás pozývajú na potápačskú akciu konanú v krásnom prostredí Slovenského Raja na vodnej nádrži Dedinky. Tešíme sa na Vašu účasť. 

 

 

 


Späť na vrch